Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Wygaszony mandat radnego

W związku ze śmiercią Tomasza Jakackiego, radnego Gminy Śniadowo, Komisarz Wyborczy w Łomży wygasił jego mandat. Teraz Wojewoda Podlaski ogłosi termin wyborów uzupełniających.

Komisarz Wyborczy w Łomży Jan Leszczewski 2. lutego 2023 postanowieniem 1/2023 stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Gminy Śniadowo. Dokument ogłoszono 6 lutego 2023 roku w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego. Radny Tomasz Jakacki zginął w wypadku samochodowym 29. lutego 2023 roku w okolicach miejscowości Sikory-Pawłowięta na trasie S8. Informacja o tym fakcie 1. lutego dotarła do Biura Wyborczego w Łomży i w ciągu 90 dni od tego czasu w okręgu wyborczym, w którym wybrano zmarłego, powinny odbyć się wybory uzupełniające. Zarządza je wojewoda, publikując od razu kalendarz wyborczy.

Decyzja wojewody w sprawie przedterminowych wyborów spodziewana jest w najbliższym czasie. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę