Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Znany i lubiany sklep „Zabawkowy Raj” w nowej lokalizacji

Już w najbliższą sobotę, 4 lutego, znany i ceniony przez mieszkańców Łomży sklep z zabawkami i artykułami szkolnymi, zaprosi klientów do nowej lokalizacji, przy ul. Wyszyńskiego 4, obok Biedronki. Przestrzenny, większy od poprzedniego lokal to jeszcze szersza oferta ulubionych produktów i bardziej komfortowe zakupy. W dniu nowego otwarcia właściciele przygotowali sporo atrakcji. 100 pierwszych klientów po dokonaniu zakupów otrzyma specjalne nagrody. Na wszystkich czekają rabaty do 15%. Sklep zostanie otwarty w sobotę o godzinie 10:00.

„Zabawkowy Raj” to marka dobrze znana mieszkańcom Łomży. Przez 10 lat sklep z powodzeniem działał w galerii handlowej przy ul. Zawadzkiej. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Łomży uznano, że komfortowe zakupy, profesjonalne doradztwo przy wyborze zabawek i coraz szersza oferta produktów, wymagają bardziej przyjaznej i jeszcze większej przestrzeni. Stąd decyzja o przeprowadzce do nowej lokalizacji, gdzie setki ulubionych produktów zostały jeszcze lepiej wyeksponowane, a zakupy można będzie zrobić sprawnie i wygodnie, na powierzchni aż 300 m.kw.

- Naszą przewagą jest szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych i okolicznościowych, drugiego takiego miejsca w Łomży po prostu nie ma. Nasi sprzedawcy zawsze służą pomocą, chętnie doradzają rodzicom najlepsze gry i zabawki dla ich pociech, a dzięki większej przestrzeni, zakupy można będzie zrobić sprawniej i bardziej komfortowo – mówi Maria Głębocka, właścicielka Zabawkowego Raju.

„Zabawkowy Raj” oferuje szeroką gamę produktów, w tym zabawki, klocki LEGO, gry edukacyjne, artykuły szkolne i okolicznościowe. Wśród ulubionych marek znajdują się te najbardziej rozpoznawalne, takie jak wspomniane już LEGO, Mattel, Hasbro, Trefl, Dumel, Clementoni, Stabilo, Pilot, St. Majewski, Bambino, Godan, Party Deco, Wader, Bruder. Właściciele, którzy mogą się pochwalić ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, włożyli wiele wysiłku w dobór dostępnych produktów. Starannie wybierali pozycje, które nie tylko pozwalają świetnie się bawić, ale także wspierają kreatywność u dzieci, czy wspomagają naukę i rozwój wyobraźni. Szeroka oferta artykułów szkolnych pozwoli znaleźć rodzicom wszystko to, czego będą potrzebowały dzieci w trakcie roku szkolnego. Warto uzupełnić zapasy po powrocie z ferii.

Sklep „Zabawkowy Raj” mieści się przy ul. Wyszyńskiego 4, zaledwie kilka minut spacerem od poprzedniej lokalizacji i blisko wielu okolicznych osiedli. Ich mieszkańcy, a zwłaszcza ci z małymi dziećmi docenią takie sąsiedztwo. Sklep zostanie otwarty w najbliższą sobotę – 4 lutego o godzinie 10:00 i będzie czynny do godziny 17:00. W tygodniu klientów zaprosi w godzinach od 10:00 do 19:30. W najbliższą sobotę na pierwszych klientów czeka sporo atrakcji.

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę