Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny pożar pod Kolnem

W Czerwonem w pożarze tartaku zginał mężczyzna. W działaniach gaśniczych bierze udział 17 jednostek straży pożarnej z całego powiatu kolneńskiego.

W Czerwonem pod Kolnem w tartaku nad ranem wybuchł pożar. Straż pożarna informację otrzymała przed godziną 5 rano. Ze zgłoszenia wynikało - mówi bryg. Tomasz Sielawa zca Komendanta Powiatowego PSP w Kolnie - że pali się zamochód. Po przyjeździe jednostek ratowniczo-gaśniczych okazało się, że pożarem objety jest cały budynek tartaku, w którym znajdowało się suche drewno. Brygadier Sielawa mówił o zamkniętych drzwiach do hali i trudnościach z otwarciem metalowych wrót. Gdy już ratownicy weszli do środka, na wózku widłowym znaleźli ciało mężczyzny. Wstępnie strażacy oceniają, że osoba, która prawdopodobnie dozorowała obiekt, mogła podjąc próbę ratowania dobytku w postaci wózka czy innych dóbr. 

Ratownicy zwracają uwagę na problemy z dostępem do wody. Sieć wodociągowa nie była w stanie zapewnić wystarcającej ilości, dlatego samochody strażackie do Kolna jeżdziły by uzupełniać braki. Na miejscu pracowało 17 jednostek straży pożarnej z całego powiatu kolneńskiego oraz cysterna z Zambrowa. 

Trwa proces dogaszania i wywożenia z budynku spalonego drewna, które się tam znajdowało. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę