Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Ośrodek zdrowia bez prądu

W ośrodku zdrowia w Jedwabnem z nieznanych powodów zalało piwnicę budynku. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili przebicia prądu i do czasu usunięcia awarii odłączono zasilanie zewnętrzne budynku.

Przed południem w środę 1. lutego w ośrodku zdowia w Jedwabnem przy ul. Łomżyńskiej doszło do awarii, w wyniku której odłączono zewnętrzne zasilanie budynku. W piwnicy budynku pojawiła się kilkucentymetrowa warstwa wody, ale trudno było zlokalizować jej pochodzenie. Z budynku ewkuowano 7 osób, a strażacy stwierdzili przebicie prądu w zalanych pomieszczeniach. 

Wezwane na miejsce pogotowie energetyczne do czasu ustalenia przebicia i usunięcia awarii odłączyło budynek przychodni od zewnętrzengo zasilania.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę