Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Komu można wręczyć świąteczne podarunki biznesowe?

Przygotowywanie świątecznych prezentów jest coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w polskich firmach. Dbając o przyjazną atmosferę w pracy i budowanie jakże ważnego wizerunku firmy właściciele i dyrektorzy sięgają po wiele pozapłacowych rozwiązań, by docenić i wyróżnić swoich pracowników. Elegancko zapakowane upominki są bardzo dobrze odbierane przez pracowników, ale możemy je wręczyć także innym osobom w naszym otoczeniu biznesowym, dając jasny sygnał o naszych intencjach i chęci dbania o owocną współpracę. Jakie podarunki wybrać najlepiej? Co sprawdzi się w Twoim biznesie?

Dlaczego warto przygotowywać podarunki w miejscu pracy?

Przenoszenie na grunt zawodowy pewnych tradycji z naszego życia prywatnego doskonale wpływa na zawodowe relacje i jest elementem łączącym subtelny marketing z dbaniem o pracowników czy klientów. Obchodzone w Polsce święta, jak na przykład Wielkanoc, to dobry moment, by przygotować gustowną, słodką niespodziankę, która pozwoli wprowadzić luźniejszą i odświętną atmosferę i sprawi radość obdarowanym. Wszystkie podarunki firmowe powinny cechować się elegancją i dobrym smakiem, każdy bowiem z nich jest naszą biznesową wizytówką i stanowi część wizerunku oraz sposobu, w jaki odbiera naszą firmę otoczenie biznesowe. Pozapłacowe benefity są fantastycznym motywatorem dla pracowników, a upominki świąteczne dla klientów pomagają budować więzi i zaufanie do naszej oferty. Dbałość o pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i umacnianie świadomości naszej marki to ważne zadanie w każdej branży.

obraz_1.jpg

Jakie podarunki świąteczne wybrać?

Na stopie zawodowej możemy przygotowywać jubileuszowe lub świąteczne podarunki dla każdej osoby, z którą łączą nas jakieś zawodowe relacje. Z powodzeniem tego rozwiązania możemy używać wobec naszej załogi, ale nie tylko. Drobne upominki świąteczne sprawdzą dobrze się jako dodatkowy gratis dla naszych klientów w trakcie świątecznych zakupów, te bardziej okazałe możemy wręczać długoletnim klientom, z którymi współpraca jest dla nas niezwykle opłacalna, a także zaufanym kontrahentom. Przy wyborze właściwego prezentu z okazji świąt wielkanocnych, bożonarodzeniowych lub jubileuszu firmy ważne jest, by zwracać uwagę na jakość i elegancki wygląd. Biznesowe podarunki są zawsze elementem naszego wizerunku i będą wpływać na postrzeganie nas przez otoczenie. Gustownie zapakowane i wypełnione pysznymi delicjami kosze świąteczne Fabulosa będą strzałem w dziesiątkę.

Szykowne upominki świąteczne dla Twojego biznesu

Przygotowywane z pieczołowitością i starannie przemyślane kompozycje świąteczne od Fabulosa sprawdzą się w każdej branży, przynosząc dużo radości obdarowanym i stanowiąc taktowny upominek świąteczny. Subtelne logowanie czyni je przy okazji nośnikiem Twojej reklamy, ale robi to w sposób nienachalny i dobrze odbierany przez otoczenie, a jednocześnie skuteczny. Wybierając gotowe upominki świąteczne dla pracowników i klientów oszczędzasz mnóstwo czasu, nie rezygnując jednak z jakości i właściwego wydźwięku podarunku. Bez względu na to, który wariant z szerokiej oferty wybierzesz, możesz być bowiem pewien, że wręczysz ślicznie wyglądający, a jeszcze lepiej smakujący prezent, który będzie Cię reprezentował na najwyższym poziomie.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę