Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wyższe stawki za pobyt w miejskich placówkach opiekuńczych

Główne zdjęcie
DPS w Łomży

Nawet o jedną czwartą wzrastają opłaty za pobyt w placówkach opiekuńczych miasta. Prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał nowe stawki, które zaczną obowiązywać od następnego miesiąca po opublikowaniu w dzienniku urzędowym.

Co roku zarządzeniem prezydent ustala średnie miesięczne koszty utrzymania mieszkańca w podległych mu placówkach opiekuńczych. W 2023 roku skala podwyżek jest dużo wyższa od tych  przed rokiem.

Koszt utrzymania dziecka w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży w 2023 roku wzrasta o prawie 25% i będzie wynosił 5376 zł. Podobna skala podwyżki dotknęła mieszkańca Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Dom Nad Narwią" w Łomży. Nowa stawka, która zacznie obowiązywać od lutego wyniesie 5503 zł.  

Nieco mniejszą podwyżkę otrzymają mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Łomży. Średni miesięczny koszt wzrasta o prawie 14% i wyniesie 6680 zł. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę