Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Trudny tydzień w pogodzie przed nami

Czekaja nas pochmurne dni z opadami głównie śniegu, ale i deszczu. W dzień spodziewana jest temperatura dodatnia, w nocy poniżej zera. Oznaczać to będzie częstą śliskość.

W poniedziałek zachmurzenie duże z opadami śniegu. Temperatura maksymalna w granicach 0-2°. Wiatr umiarkowany i dość silny do 45 km/h powodujące zawieje śnieżne.

We wtorek sporo przejaśnień. Wieczorem i w nocy spodziewane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 3°C, a wieczorem i w nocy możliwy spadek poniżej zera. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni. 

W środę i czwartek w pogodzie bez większych zmian. Nadal występować będą przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura od 0°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 70 km/h, z kierunków zachodnich.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady śniegu, głównie na wschodzie i południu kraju. Temperatura maksymalna od –1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich i południowo-zachodnich.

W sobotę i niedzielę opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W niedzielę możliwe opady marznące powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna do 4-6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, głównie z kierunków zachodnich.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę