Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Kolizyjny poranek

Główne zdjęcie
Dachowanie na DK63

Warunki atmosferyczne i nieostrożność były przyczynami dwóch kolizji drogowych, które w poniedziałek rano miały miejsce na łomżyńskich drogach. Najpierw na ulicy Piłsudskiego zderzyły się dwa pojazdy, a kilka minut później na DK63 dachował bus. Na szczęście nikomu z ludzi nic poważnego się nie stało.

Kilka minut po godzinie 10. wyjeżdżając z ulicy Rycerskiej do alei Piłsudskiego 87-letni kierowca samochodu kia nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej oplem kobiecie i doszło do zderzenia. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało. W wyniku uderzenia wyciekły płyny eksploatacyjne z opla i konieczna była pomoc straży pożarnej.

Kilka minut później, około godziny 10:11 na DK63 między Wygodą a Podgórzem, bus jadący w kierunku Łomży wypadł z drogi i dachował. Autem podróżował 48-letni kierujący, któremu także nic poważnego się nie stało. 

Od rana pada śnieg i na drogach panują trudne warunki. Zalega warstwa ujeżdżonego śniegu, a dość silny wiatr dodatkowo jeszcze nawiewa z pól. Takie warunki moga utrzymywać się przez kilka godzin. Później śnieg ma przejść w deszcz.

 

Foto: Dachowanie na DK63
Foto: Kolizja na skrzyżowaniu ulic Rycerskiej z Piłsudskiego
Foto: Śliska DK63
Foto: Dachowanie na DK63
Foto: Kolizja na skrzyżowaniu ulic Rycerskiej z Piłsudskiego
Foto: Kolizja na skrzyżowaniu ulic Rycerskiej z Piłsudskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę