Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zginął działacz PSL i lekarz

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W wypadku, do którego doszło dziś rano na S8 w okolicach miejscowości Sikory-Pawłowięta, śmierć poniosło trzech mężczyzn. Wśród ofiar jest m.in. Tomasz Jakacki, prezes PSL w powiecie łomżyńskim oraz lekarz z łomżyńskiego szpitala.

Rano, około godz. 5:20 w okolicach miejscowości Sikory-Pawłowięta na trasie S8, między Mężeninem a Jeżewem Starym, na pasie do Białegostoku porsche zderzyło się z samochodem ciężarowym. Na zdjęciach dostępnych z miejsca zdarzenia widać, że osobówka wbiła się w tył naczepy. 

W wyniku wypadku śmierć poniosło trzech mężczyzn w wieku: 27, 34 i 35 lat. Na miejscu zginął szef struktur PSL-u w powiecie łomżyńskim Tomasz Jakacki. Miał 35 lat, był radnym gminy Śniadowo i prowadził gospodarstwo rolne we wsi Jakać Borki. Drugą ofiarą jest lekarz z łomżyńskiego szpitala.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności zdarzenia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę