Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Górkami

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na starym śladzie DK6. Jedna osoba została poszkodowana, ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Na drodze wojewódzkiej, dawny ślad DK61, między Górkami Sypniewo i Kobylinem (godz. 9-10), na wysokości przejścia dla zwierząt auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. Z oglądu miejsca zdarzenia wynika, że kierująca jadąc od Stawisk w kierunku Łomży, po wyjechaniu z tunelu pod przejściem dla zwierząt wpadła w poślizg i dachowała. Volksagenem podróżowała jedna osoba. Rano lekko popadał śnieg. Drogi szczególnie boczne miejscami są śliskie.

Informacja o zdarzeniu najpierw dotarła do służb z powiatu kolneńskiego, a gdy się okazało, że to teren "Łomży", zjawiły się także tutejsze służby. W sumie na miejscu dotarło 3 radiowozy policyjne, 6 wózów strażackich i karetka.

Także w Piątnicy na krzyżowaniu ze światłami z awarią stoi ciężarówka. Wyłączony z ruchu jest lewoskręt w kierunku Białegostoku.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę