Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginęła 49-letnia mieszkanka Łomży

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu mieszkanki Łomży. Kobieta przed tygodniem wyszła z domu i do tej pory nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Łomżyńscy policjanci poszukują 49-letniej Izabeli Bąkowskiej. Zaginiona 19 stycznia 2023 roku około godziny 19 wyszła z domu i do tej chwili nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Rysopis: kobieta mierzy 155 cm wzrostu, ma szczupłą sylwetkę, czarne, długie i proste włosy. Oczy mają kolor piwny, a uzębienie pełne. Kobieta utyka na lewą nogę.

W dniu zaginięcia miała na sobie: czerwone botki, niebieskie spodnie z przetarciami, biały t-shirt z napisami, czarną kurtkę bez kaptura i szarą zimową czapkę.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z numerem alarmowym 112.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę