Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Na szkodę szefa zniszczył efekt swojej pracy

Nie potrafił wytłumaczyć swojego postępowania pracownik, który po skończonej pracy wypowiedział umowę, a następnie poszedł i zniszczył to, co wcześniej zrobił. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

We wtorek 24 stycznia 2023 roku właściciel firmy remontującej klatkę schodową w jednym z bloków przy ul. Dmowskiego, doznał sporego zaskoczenia, gdy sprawdzał postępy prac. Po godz. 15. zgłosił policji zniszczenie świeżo wykonanego remontu. Mężczyzna swoje straty oszacował na 30 tys. zł, ale przybyłym policjantom dał trop. Jego zdaniem zniszczeń mógł dokonać jeden z pracowników. Z informacji policji wynika, że domniemany sprawca po pracy złożył wymówienie, po czym wrócił na miejsce robót i zniszczył to co sam wcześniej wyremontował. Świadkowie najpierw widzieli jak robotnik układa na klatce terakotę, a później oglądali jak ją niszczy. 

Po dwóch godzinach kryminalni zatrzymali zaskoczonego 39-latka. Jak się okazuje mieszkaniec gminy Kolno nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Dziś ma usłyszeć zarzut zniszczenia mienia, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę