Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

W tygodniu pogoda spokojna

Do czwartku Polska będzie w zasięgu klina wyżu znad Rosji, od piątku dostanie się w zasięg kolejnego wyżu, tym razem znad Atlantyku. Pozostaniemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim z pochmurną pogodą.

W poniedziałek pochmurno, lokalnie słabe opady deszczu ze śniegiem, deszczu oraz mżawki. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

We wtorek nadal pochmurno ze słabymi lokalnie opadami deszczu lub mżawki i śniegu. Rano miejscami  możliwa marznąca mżawka. Mglisto. Temperatura maksymalna do 2°C. Wiatr słaby, przeważnie północny i północno-wschodni.

W środę ciągle sporo chmur. Rano ciągle możliwa marznąca mżawka. Temperatura maksymalna około 0°C. Wiatr słaby  i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

W czwartek zachmurzenie duże, choć w naszym regionie lokalnie możliwe  rozpogodzenia. Temperatura maksymalna około 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunku południowego i południowo-zachodniego.

W piątek sporo chmur, spodziewane są też opady śniegu, i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna około zera stopni Celesjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni

W sobotę sporo chmur, ale od północy zacznie się rozpogadzać. W centrum i na południu zanikające opady śniegu. Temperatura nad ranem -8°C, a maksymalna w dzień od-5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowo-zachodnich.

W niedzielę pochmurno z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 60 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę