Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śnieżyca przeszła nad ranem

Intensywne opady śniegu, z którymi mieliśmy do czynienia na ranem przesuwają się powoli na zachód. W rejonie Łomży pojawi się śnieg z deszczem a nawet deszcz, który może skończyć się gołoledzią.

IMGW nie odwołało jeszcze dla Łomży i powiatu łomżyńskiego alertu o intensywnych opadach śniegu, ale na mapach pogodowych widać przesuwający się na zachód śnieg, który z czasem będzie przechodził w opady śniegu z deszczem i deszczu. Instytut ostrzega, że na naszym terenie może wystąpić marznący deszcz powodujący gołoledź.

Poranek przywitał mieszkańców sporą warstwą śniegu. Na chodnikach i drogach zalegał śnieg, i było slisko. Doszło do kilku zdarzeń. Po godzinie 7. rano na DK63, na wysokości Zosina, auto osobowe wypadło z drogi i prawdopodobnie dachowało. Osoby podróżujące same opuściły pojazd. W podobnym czasie na Drodze do Mężenina skoda wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo.

Temperatura rano oscylowała wokół zera stopni Celesjusza, co przyczyniło się do tego, że śnieg był mokry, ciężki i sliski. W kilku miejscowościach regionu drzewa pod naporem śniegu łamały się i tarasowały drogi. Straż pożarna interweniowała m.in. w Wiktorzynie, Krzewie, Jeziorku czy Brulinie. Poza tym strażacy także odśnieżali drogi. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę