Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Kozicki w Radzie Zatrudnienia Socjalnego

Główne zdjęcie
Krzysztof Kozicki i wiceminister, pełnomocnik rządu ds. ekonomii społecznej Anita Czerwińska

Krzysztof Kozicki, samorządowiec, działacz społeczny i inicjator rozwoju ekonomii społecznej, został powołany do Rady Zatrudnienia Socjalnego III kadencji. To organ opiniodawczo-doradczy w sprawach zatrudnienia socjalnego działający przy ministrze właściwym ds. zabezpieczenia społecznego.

19 stycznia 2023 r. w siedzibie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Zatrudnienia Socjalnego III kadencji (2022-2025). Akty powołania wręczyła sekretarz stanu w ministerstwie rodziny i polityki społecznej, pełnomocnik rządu ds. ekonomii społecznej Anita Czerwińska. W gronie 29 nowo powołanych członków tego gremium znalazł się Krzysztof Kozicki. To już druga kadencja działacza społecznego w pracach tego organu. Krzysztof Kozicki ponad 10 lat temu inicjował w naszym regionie działania z zakresu ekonomii społecznej. Pełnił funkcje: zastępcy starosty łomżyńskiego i wójta gminy Piątnica. Obecnie pracuje w jednym z Centrów Integracji Społecznej.

Rada opiniuje projekty aktów prawnych oraz inicjuje zmiany prawa w zakresie zatrudnienia socjalnego, przygotowuje ekspertyzy z obszaru zatrudnienia socjalnego. Za pracę w Radzie członkowie nie pobierają wynagrodzenia.

 

Foto: Krzysztof Kozicki i wiceminister, pełnomocnik rządu ds. ekonomii społecznej Anita Czerwińska
Foto: Rada Zatrudnienia Socjalnego III kadencji

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę