Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kierowca koparki na podwójnym gazie

Kierowca koparki, który wieczorem doprowadził do zderzenia z osobówką w Starych Kupiskach był pijany. Policja podała stan trzeźwości.

O godzinie 16:50, na skrzyżowaniu DW645 z drogą do Jednaczewa, doszło do zderzenia koparki z samochodem osobowym. Z informacji policji wynika, że kierowca koparki wyjeżdżając „od Jednaczewa” nie ustąpił pierwszeństwa bmw jadącemu od Nowogrodu i doprowadził do zderzenia. Kierująca osobówką trafiła do szpitala. 

Jak się okazuje kierowca koparki był pijany. 21-latek, mieszkaniec gminy Śniadowo, miał 1,85  promila alkoholu w organizmie. 

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę