Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Starych Kupiskach

Samochód osobowy zderzył się z koparką w Starych Kupiskach. Jedna osoba trafiła do szpitala, droga w tej chwili jest zablokowana.

Około godziny 17. na obwodnicy Starych Kupisk, na zjeździe do Jednaczewa samochód osobowy zderzył sięz koparką. Z oglądu miejsca zdarzenia wynika, że kobieta jadąca bmw w kieunku Łomży najechała na wyjeżdżającą z drogi podporządkowanej koparkę. W tym miejscu dla koparki był znak stop. Łopata maszyny zniszczyła znaczną częśc przodu pojazdu.

Do szpitala trafiła kierująca osobówką. Droga w tej chwili w tym miejscu jest zablokowana. Najlepiej, niezależnie w którym kierunku się jedzie, kierować sie na środek Starych Kupisk, a nie na obwodnicę. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę