Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

1,2 promila u kierowcy TIR-a

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Urwane koło, przez które doszło do kolizji, zdradziło pijanego kierowcę ciężarówki. Cudzoziemiec noc spędził na komendzie, a dziś ma usłyszeć zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości.

Do niecodziennej kolizji doszło w nocy na starym śladzie drogi krajowej 61.  Około godziny 23 w pobliżu miejscowości Górki Sypniewo z naczepy jadącego TIR-a oderwało się koło, które uderzyło w jadące mitsubishi. „Ruch” w tym miejscu był tak duży, że jadący na nim lexus najechał na  odłamki tarczy hamulcowej i uszkodził oponę. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało.

Policjanci wezwani na miejsce w trakcie rozmowy z uczestnikami – czytamy w komunikacie – od kierowcy iveco wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem obywatela Serbii wykazało u niego ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. 56-latek od razu stracił prawo jazdy, a noc spędził w policyjnym areszcie.

Dziś (czwartek) ma usłyszeć zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie także za spowodowanie kolizji. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę