Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginęła 50-letnia mieszkanka Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiona Magdalena Krakowiecka

Strażacy przeczesują Narew, a policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 50-letniej mieszkanki naszego miasta. Kontakt z zaginioną urwał się w ostatnią niedzielę.

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 50-letniej Magdaleny Krakowieckiej. Zaginioną ostatni raz widziano 15 stycznia około godziny 11 na ulicy Poznańskiej w Łomży. Po godz. 16 wysłała wiadomość tekstową do rodziny po czym kontakt z nią się urwał. Do tej chwili nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. 

Strażacy w poniedziałek i we wtorek prowadzą działania poszukiwawcze na Narwi. Przeczesują zarośla, z łódki patrolują brzegi rzeki, a nurkowie sprawdzają dno. Grupa Poszukiwawcza Nadzieja monitorowała teren przy pomocy dronu.

Rysopis: zaginiona mierzy około 165 cm wzrostu, włosy blond sięgające za ucho, oczy niebieskie i prosty nos. Ubrana była w ciemno-zieloną kurtkę o długości ¾ z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie, miała przy sobie torebkę koloru beżowego. 

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z numerem alarmowym 112. 

 

Foto: Zaginiona Magdalena Krakowiecka
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę