Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Wraca zima

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Do środy aura będzie podobna do takiej, z jaką mamy do czynienia dziś, czyli w miarę ciepło i przelotne opady deszczu. Od połowy tygodnia na początek w nocy, a później i w dzień pojawi się kilkustopniowy mróz. Synoptycy mówią o nadciągającej śnieżycy, choć rejon Łomży raczej zostanie z boku największych opadów.

We wtorek spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane i duże z przejaśnieniami. Możliwe opady deszczu,  na krańcach północno-wschodnich kraju także deszczu ze śniegiem. Temperatura w dzień wyniesie około 5-6 stopni Celesjusza. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych.

We środę możliwe poranne przymrozki, a co za tym idzie oblodzenia. Spodziewane zachmurzenie duże z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Wiatr początkowo słaby i umiarkowany, wzrastający do dużego. Temperatura w dzień około 4-5 st. Celezjusza. 

W czwartek sporo przejaśnień, ale i chmur. Temperatura wahać się będzie w granicach 0 i +1 st. Celesjusza. Wiatr początkowo silny, w ciągu dnia słabnący, południowo-zachodni. 

W piątek zachmurzenie duże z niewielkimi przejaśnieniami. IMGW w prognozach zagrożeń w naszym regionie spodziewa się tego dnia intensywnych opadów śniegu. Temperatura maksymalna w granicach 0 st. Celesjusza. Wiatr słaby i umiarkowany północny. 

Fanipogody powołując się na europejski model ECMWF prognozują, że niż z południa Europy w czwartek przesunie się na północ z centrum nad Ukrainą. Śnieżyca zatem tylko „muśnie”  wschodnia Polskę. Opierając się natomiast o amerykański model GFS fanipodody.pl prognozują na piątek nad wschodnią częścią kraju śnieżycę. Jak będzie przekonamy się za kilka dni. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę