Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pościg ulicami Łomży

Trzy samochody uszkodzone w tym policyjny radiowóz to bilans pościgu, jaki koło południa miał miejsce na ulicach miasta. Dopiero zajechanie drogi przez policjanta zatrzymało pojazd, a uciekinier został ujęty.

Pościg  ulicami Łomży, niemal jak z amerykańskich filmów, miał miejsce w poniedziałek 16. stycznia koło południa. Osobowy citroen prawdopodobnie nie zatrzymał się do kontroli w Piątnicy i policjanci podjęli decyzję o pościgu. Najpierw ulicą Zjazd, następnie ulicami: Wojska Polskiego i Poznańską, gdzie ostatecznie pojazd zatrzymano. Zanim policyjny radiowóz zablokował uciekiniera, doszło do kolizji. Pędzący citroen wyprzedzał na ulicy Poznańskiej ciąg samochodów i uderzył w skręcającego do „Mrówki” nissana. Choć rzucało autem, pojazd utrzymał się jeszcze na drodze i pojechał dalej. Wówczas ścigający policjant w radiowozie zmusił uciekiniera do zatrzymania spychając go z drogi na trawnik. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że uciekinier może mieć coś wspólnego ze zdarzeniem kryminalnym w Augustowie. 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę