Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Toyota zniknęła z parkingu

16-letnia toyota zniknęła ostatniej nocy z parkingu w Łomży. Straty właściciel określił na poziomie 20 tysięcy złotych.

Z parkingu przy ulicy Kaszelańskiej, najprawdopodobniej w nocy, zginęła toyota avensis z 2007 roku. Jak wynika z informacji policji, właściciel zaparkował pojazd w czwartek o 15:30, a następnego dnia, czyli dziś o 7:45 już go nie było. Straty oszacowano na 20 tys. zł. 

W 2022 roku na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego skradziono 13 samochodów. Najczęściej łupem złodziei padały kilkuletnie drogie marki aut, często terenowe.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę