Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzystki w Nowogrodzie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na wjeździe do Nowogrodu, od strony Łomży, doszło do potrącenia rowerzystki. Poszkodowana trafiła do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Około godziny 17:20, jak wynika ze zgłoszenia, na ulicy Stacha Konwy, czyli prowadzącej od Łomży, a na wysokości sklepu w pobliży stacji paliw doszło do potrącenia 68-letniej kobiety. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68-letnia rowerzystka przejeżdżając przez jezdnię nie ustąpiła pierwszeństwa 39-letniemu kierowcy iveco. Policja informuje, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta trafiła do szpitala 

Jeden pas ruchu jest zablokowany. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę