Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Prezydent Chrzanowski ma pełnomocnika Chrzanowskiego

Główne zdjęcie
Sebastian Chrzanowski

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał pełnomocnika ds. współpracy międzynarodowej. Stanowisko to objął Sebastian Chrzanowski z Biura Prawnego Urzędu Miejskiego w Łomży.

Prezydent Łomży podpisał dziś, w poniedziałek 9. stycznia 2023 roku zarządzenie, na mocy którego powołany zostaje w Ratuszu Pełnomocnik ds. współpracy międzynarodowej. Funkcje tę pełnić będzie Sebastian Chrzanowski, referent prawny w Biurze Prawnym. Powołanie pracownika urzędu na to stanowisko „nie wiąże się z dodatkowym uposażeniem” - wyjaśnia urząd. 

Do zadań pełnomocnika ma należeć współpraca międzynarodowa z samorządami innych państw, w tym z miastami partnerskimi Miasta Łomża, oraz z organizacjami międzynarodowymi. Chodzi także o wspólne projekty finansowane ze środków zewnętrznych czy pomoc w organizacji i koordynacji wizyt ich przedstawicieli. Ma podejmować i inicjować działania związane z nawiązywaniem współpracy międzynarodowej przez Miasto Łomża czy też inne powierzone przez prezydenta w tej dziedzinie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę