Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dynamiczny tydzień w pogodzie

Główne zdjęcie
Dokarmianie ptaków w Parku Jana Pawła II w Łomży

W najbliższym tygodniu Polska znajdować się będzie pod wpływem niżów, w dość ciepłej i wilgotnej masie powietrza. Wystąpią opady deszczu, a temperatura powinna utrzymywać się powyżej zera stopni Celsjusza.

W poniedziałek w naszym regionie przeważać będzie duże zachmurzenie. Wystąpią opady deszczu, a na północno-wschodnich krańcach również deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie w granicach 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych, od zachodu skręcający na zachodni.

We wtorek nadal pochmurno. W północno-wschodniej części kraju spodziewane są przelotne opady deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie około 3°C, a w nocy około zera stopni Celesjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich i północnych.

W środę zachmurzenie duże, choć mogą pojawić się niewielkie przejaśnienia. Okresami wystąpią opady deszczu, a na północnym wschodzie także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty  z kierunków południowych.

W czwartek zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna około 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny i porywisty, południowo-zachodni i południowy.

W piątek pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna w granicach 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W sobotę nadal pochmurno z opadami deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna około 4°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

W niedzielę pochmurno z przejaśnieniami i ciągle możliwe pady deszczu. Temperatura maksymalna około 5°C. Wiatr umiarkowany i silny w porywach do 70 km/h, z kierunków zachodnich. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę