Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o gołoledzi

Chłodnie powietrze przesuwa się na wschód, ale zanim opuści granice Polski, w ciągu najbliższych godzin w naszym regionie możliwe są słabe opady deszczu powodujące gołoledź.

Zima ledwo przyszła, a już odchodzi. Na wschód odsuwa się front atmosferyczny, a w ślad za nim w naszym kierunku przesuwa się cieplejsze powietrze z zachodu. Dla naszego regionu oznacza to, że w tzw. okresie przejściowym możliwa będzie gołoledź.

IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla całego województwa pierwszego stopnia o marznących opadach powodujących gołoledź. Zjawisko może wystąpić od sobotniego południa do niedzielnego poranka. 

Jeszcze sobotniego wieczoru i w nocy lokalnie temperatura może być poniżej zera, ale napływająca cieplejsza masa powietrza z zachodu odsunie od nas na kilka dni przymrozki, nawet nocą. W nadchodzącym tygodniu sporo deszczu, a temperatura w granicach kilku stopni powyżej zera.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę