Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ciągle nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Legionów i Poznańskiej

Od ponad tygodnia nie działa sygnalizacja świetlna na ważnym skrzyżowaniu w mieście. Utrudnia to życie kierowcom, tworzą się korki, a nawet dochodzi do kolizji. Kiedy będzie naprawione? Ratusz szuka wykonawcy.

Drugiego dnia świąt samochód osobowy na skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicą Poznańską wjechał w słup sygnalizacji świetlnej. Siła uderzenia była na tyle duża, że trzeba było zdemontować słup i część sygnalizacji od strony Konarzyc. Od tego czasu, tam gdzie jest to możliwe, miga żółte światło ostrzegawcze. Brak kierowania ruchu przez sygnalizację świetlną na tym ważnym skrzyżowaniu, rodzi problemy na drodze. Duże kłopoty mają skręcający w lewo z ulic podporządkowanych, czyli Poznańskiej i Szosy do Mężenina, a i przejeżdżający uprzywilejowaną Aleją Legionów mogą zostać najechani przez próbujących włączyć się do ruchu. 

W środę na tym skrzyżowaniu doszło do kolizji. Policja zgłoszenie o zderzeniu citroena z toyotą otrzymała o 11:27. Nikomu nic się nie stało, ale sytuacja może się łatwo powtórzyć. 

„Miasto szuka firmy, która to naprawi” - słyszymy w ratuszu. Kiedy, nie wiadomo. Urzędnicy nie chcą spekulować co do terminu wykonania naprawy. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę