Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wpadł poszukiwany za wykorzystanie seksualne i rozpijanie małoletniej

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Wpadł 27-latek ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości. Za wykorzystanie seksualne i rozpijanie małoletniej ma do odsiadki 2 lata i dwa miesiące. Jak informują policjanci wpadł, bo chciał odwiedzić swoje nowonarodzone dziecko.

We wtorek 4 stycznia 2023 roku łomżyńscy kryminalni przy współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Łomży 27-latka. Jak wynika z komunikatu policji, mężczyzna ukrywał się przed odbyciem kary pozbawienia wolności za wykorzystanie seksualne i rozpijanie małoletniej. Zdarzenie miało miejsce w 2021 roku, a procedurę poszukiwania 27-latka wszczęto we wrześniu 2022 roku. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego wpadł w ręce mundurowych, bo przyszedł odwiedzić swoje nowonarodzone dziecko. Tu znaleźli go kryminalni z Łomży.

„Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego w Czerwonym Borze” - czytamy w komunikacie policji. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę