Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Nocny wypadek na DK61

Trzy osoby zostały ranne w skutek wypadku do którego doszło dzisiejszej nocy na drodze do Ostrołęki. Auto, którym jechali młodzi ludzie, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

W sobotę 31 grudnia 2022 roku, kilkanaście minut przed godziną 3 nad ranem, seat jadący drogą krajową 61 w stronę Ostrołęki, na wysokości miejscowości Sulki, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas, a następnie do rowu i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało 5 młodych osób, z których trzy zostałyy ranne.

Do wypadnięcia z drogi miało dość podczas wyprzedzania, ale to niepotwierdzona informacja. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę