Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Kozak za kierownicą

Nietrzeźwy kierowca wjechał w ogrodzenie, pobił właściciela i zniszczył mu telefon. Rzecz działa się wczoraj wieczorem w Konarzycach.

We wtorek 27 grudnia „późnym wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic w Konarzycach kierowca peugeota wjechał w ogrodzenie posesji” - czytamy w komunikacie policji. Kiedy właściciel posesji wyszedł zobaczyć co się stało, zauważył mężczyznę stojącego przy rozbitym samochodzie. Kierowca ów miał problem z utrzymaniem równowagi i czuć było od niego alkohol. Przy próbie zaalarmowania policji 31-letni kierowca uderzył go w twarz, a następnie wytrącił mu z ręki telefon komórkowy, który spadł na jezdnię. 

Przybyli na miejsce policjanci krewkiego kierowcę zatrzymali, a jego peugeota odholowano na parking. Badanie alkomatem wykazało, że 31-letni mieszkaniec gminy Łomża miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do aresztu i zatrzymano mu prawo jazdy. Dziś ma usłyszeć zarzuty: kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji, uszkodzenia ciała oraz zniszczenia telefonu komórkowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę