Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

W Sylwestrową Noc w Łomży nawet 12°C

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Polska znajdzie się w strumieniu wilgotnego, ale ciepłego powietrza napływającego znad Oceanu Atlantyckiego. To zapewni dość stabilną, choć wietrzną i pochmurną pogodę. Po ciepłym świątecznym weekendzie, we wtorek i środę nastąpi krótkie ochłodzenie, po czym temperatury w dzień i w nocy ponownie będą wyjątkowo wysokie. Opady, początkowo także śniegu, wystąpią głównie w północnej części kraju, ale śnieżna aura utrzyma się w tylko w najwyższych partiach gór – prognozuje IMGW.

W środę zachmurzenie w północno-wschodniej części kraju umiarkowane i duże z możliwymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 2-3°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W czwartek i piątek pochmurno z większymi przejaśnieniami. Miejscami wystąpią opady deszczu. Temperatura w czwartek i w piątek w ciągu dnia osiągnie w naszym regionie około 4-6°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże z opadami deszczu. Ciepło, w dzień w rejonie Łomży spodziewane jest około 8-10°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

Noc Sylwestrowa będzie bardzo ciepła ze słabymi opadami deszczu. Opady deszczu mogą wystąpić wieczorem, jednak chmury w ciągu nocy będą przesuwały się na północ ustępując miejsca bezchmurnemu niebu. Temperatura wyniesie około 12°C i mocniej powieje w porywach nawet do 50 km/h z południowego-zachodu. 

Niedziela,  pierwszy dzień Nowego Roku bardzo ciepły, ale pochmurny i z opadami deszczu, choć z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie około 13°C. Wiatr umiarkowany, w ciągu dnia słabnący, zachodni. 

Poniedziałek rano chmury i deszcz, a w ciągu dnia więcej słońca i bez opadów.  Temperatura maksymalna w dzień około 9°C. Wiatr chwilami będzie porywisty, południowo-zachodni.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę