Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Groźny wypadek i kolizja

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo pod Dobrzyjałowem, w wyniku czego pięć osób trafiło do szpitali. Wcześniej, w Łomży, kierujący audi uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. W tym przypadku nikt nie został ranny.

Drugi dzień świąt to czas powrotów. Zanim nasilił się ruch w Łomży i okolicy doszło już do dwóch zdarzeń drogowych. 

Kilkanaście minut po godzinie 12. na alei Legionów kierujący audi uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej poważnie uszkadzając światła na skrzyżowaniu z ulicą Poznańską, przy BP. Wg wstępnych informacji kierujący mężczyzna na litewskich rejestracjach, czy to ze względu na zmęczenie czy przyśnięcie zjechał z pasa ruchu i centralnie uderzył w słup. Nikomu z podróżujących pojazdem nic się nie stało. 

Poważniejsze zdarzenie miało miejsce kilkadziesiąt minut później na drodze gminnej między Dobrzyjałowem a Jurcem. Kilka minut przed godz. 13. na wzniesieniu drogi czołowo zderzyły się opel i seat. Pięć osób, czworo z opla i jedna z seata trafili do szpitali: w Łomży i Grajewie. Droga w tej chwili jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę