Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ostatnie pożegnanie Magdaleny Łuby (+ 30) w Łomży

Główne zdjęcie
Magdalena Łuba (+30) (fot. źródło: Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy)

W nocy z piątku na sobotę, 17. grudnia 2022 r., zginęła tragicznie młoda lekarka Magdalena Łuba, pracująca w Izbie Przyjęć Szpitala Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego w Legionowie. - Była wspaniałym medykiem, osobą wielkiego ducha i serca – piszą o Absolwentce I LO imienia Tadeusza Kościuszki w Łomży pracownicy Izby, Dyrekcja i Rada Naukowa WIM.

- Żegnaj, Madziu. Rodzinie i Bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia – napisali w pośmiertnym nekrologu, opublikowanym na stronie WIM, Pracownicy Izby Przyjęć Szpitala w Legionowie, Dyrekcja i Rada Naukowa Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Uroczystość pogrzebową zaplanowano na godzinę 13. w piątek, 23. grudnia, w kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży. Wcześniej o godzinie 12.30 odbędzie się wyprowadzenie z Kaplicy przy Domu Porzebowym Marczyk. Pochowanie Ś.P. Magdaleny Łuby na starym cmentarzu parafialnym przy ulicy Mikołaja Kopernika w Łomży.

Jak podała stacja TVN Warszawa, tragiczne zdarzenie drogowe sprzed tygodnia miało miejsce we wsi Kąty Węgierskie w powiecie legionowskim. W sprawie śmierci + Magdaleny prowadzone jest śledztwo. 33-letni kierowca usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146

 

https://wim.mil.pl/odeszli-od-nas-mainmenu-496/4192-odeszla-magdalena-luba

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę