Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nie trafił w drogę

Na ulicy Zjazd, na wysokości sklepu Lidl w Łomży, skoda wypadła z drogi. Kierowca próbując wjechać w uliczkę do bulwaru nie trafił w drogę i spadł z nasypu.

Do niecodziennej kolizji doszło w środowy wieczór na ulicy Zjazd w Łomży. 44-latek jadąc od Piątnicy na wysokości Lidla najechał na korek, który dość często można spotkać się w tym miejscu. Operatywny kierowca zdecydował się ominąć przeszkodę, wiedząc prawdopodobnie, że jest utwardzona droga w kierunku bulwaru. Łączy się ona z ulicą Rybaki, więc skrót do skorzystania. Niestety, jak przekazują policjanci, kierowca skody nie trafił w uliczkę i spadł z nasypu. Być może kierowcę zdezorientowały reklamy, które stoją w tym miejscu, i nie z właściwej strony próbował je ominąć. 

Poza urażoną dumą, na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę