Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Noc i ranek z gołoledzią

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Noc i wtorkowy poranek mogą być niebezpieczne na ulicach i chodnikach. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne 2 stopnia dla naszego regionu o prognozowanych opadach marznących deszczu powodującego gołoledź.

Poniedziałek w regionie upływa pod znakiem mrozu. W samo południe, o godzinie 12. stacja meteorologiczna w Marianowie zarejestrowała -8,6°C. Od zachodu jednak nadciąga ocieplenie i deszcz, który w rejon Łomży dotrze około północy. IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla całego województwa podlaskiego, w tym Łomży i powiatu łomżyńskiego. Ostrzega w nim przed opadami marznącymi, których opad może rozpocząć się o północy i potrwać do godziny 14. we wtorek, 20 grudnia. Takie ramy zakreśliło Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w komunikacie. 

W związku z tym przypominamy o zachowaniu ostrożności w nocy i jutrzejszego poranka. Drogi i chodniki mogą być śliskie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę