Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Nielegalne salony gier w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. KAS

O zlikwidowaniu dwóch nielegalnych salonów gier hazardowych poinformowała administracja skarbowa. Zabezpieczono 9 „jednorękich bandytów”.

Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa informuje w komunikacie o skutkach kontroli dwóch lokali w centrum Łomży. Zdaniem kontrolerów w ich wnętrzach działały nielegalne salony gier hazardowych. Mundurowi przeprowadzili na znajdujących w lokalach automatach eksperymenty kontrolne, które miały potwierdzić nielegalny charakter urządzeń. W związku z tym KAS zajęła łącznie 9 maszyn. Ponadto zabezpieczono dokumentację związaną z działalnością i 1400 zł gotówki.

KAS informuje, że przebywające w lokalach osoby zostały przesłuchane.

Organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Urządzający tego typu gry muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każdy nielegalny automat. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę