Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dwie osoby zginęły pod Zambrowem

Główne zdjęcie
Fot. KPP w Zambrowie

Dwie osoby zginęły, a pięć zostało rannych po tym jak na stojącego busa najechała ciężarówka. S8 w Żbikowie w kierunku Warszawy jest w tej chwili zablokowana.

Policja informację o zdarzeniu otrzymała o godzinie 15:36. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z busem, którym podróżowało 6 osób. Służby przekazują, że 2 osoby zginęły, a 4 zostały ranne. Chodzi o osoby podróżujące busem. GDDKiA w komunikacie uściśla, że na stojącego na poboczu busa najechał samochód ciężarowy.

Zdarzenie miało miejsce w Żbikowie, na S8 między Zambrowem a Ostrowią Mazowiecka, na pasie w kierunku Warszawy. Jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana.

Osoby, które z Łomży chcą jechać w kierunku Warszawy, powinny raczej wybrać fragment S61 do Ostrowi Mazowieckiej i dalej S8. 

 

Foto: Fot. KPP w Zambrowie
Foto: Fot. Policja

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę