Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaginął 21-latek z Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiony Sylwester Baranowski

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 21-letniego mieszkańca naszego miasta. W niedzielę wieczorem wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Komenda Miejska Policji prosi o pomoc w odnalezieniu 21-letniego Sebastian Baranowskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 4 grudnia tego roku, około 17:00. Wówczas to wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną – informują policjanci.

Mężczyzna ma około 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, krótkie, ciemny blond włosy. Jak wynika z rysopisu oczy są koloru brązowego, a uszy normalne. W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną kurtkę z kapturem, szare spodnie dresowe i szare półbuty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

 

Aktualizacja: mężczyzna odnalazł się (8.12.2022)

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę