Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Jedna trasa naśnieżona w Stacji Narciarskiej Rybno

- Zaczęliśmy stok w Rybnie naśnieżać w ubiegły piątek i do tej pory udało się nam pokryć śniegiem około jednej czwartej terenu – opowiada o przygotowaniach nocą do nowego sezonu narciarskiego i snowboardowego Damian Jankowski, kierownik Stacji Narciarskiej Rybno. - Czekaliśmy na mróz i naśnieżaliśmy w nocy, bo w dzień było za ciepło, kiedy na dworze temperatura oscylowała około 0 stopni Celsjusza. W sobotę, 26. listopada o godzinie 10. inaugurujemy sezon narciarski 2022 / 2023.

Stacja Narciarska Rybno to zimowa atrakcja dla lubiących zjazdy na nartach i snowboardach około 10 kilometrów od Łomży. Co roku korzystają z możliwości szusowania po śniegu mieszkańcy nie tylko z najbliższych okolic, ale i z odleglejszych stron województwa podlaskiego i mazowieckiego. 

- Potrzebujemy temperatury poniżej 0 stopni, przynajmniej minus 3, minus 4 stopnie Celsjusza – wyjaśnia kierownik Stacji Narciarskiej Rybno Damian Jankowski. Dzięki pracy nocnej, została w całości przygotowana do zjazdów około 300-metrowa trasa przy wyciągu B. Za godzinę śnieżnej zabawy, zdrowej rekreacji i namiastki alpejskiego sportu w tygodniu płaci się 45 zł, w weekend – 60 zł. Za dwie godziny, najbardziej popularny czas wśród gości Stacji, w tygodniu opłata wynosi 60 zł, natomiast w sobotę i niedzielę oraz święto – 75 zł. Na miejscu można wypożyczać narty, kaski i deski. Właściciele nart mogą zlecić ich naostrzenie – 35 zł i smarowanie – 25 zł. W Stacji działa bar z daniami obiadowymi i przekąskami, ciepłą herbata i kawą. Stacja Narciarska Rybno w weekendy będzie otwarta od godziny 10. do 20., natomiast od poniedziałku do piątku w godzinach 14. - 20. 

 

Mirosław R. Derewońko

tel. red.  696 145 146

 

Trzy trasy śnieżne Rybna zapraszają na narty i snowboard

Stok w Rybnie otwarty

Radość narciarzy na stoku Stacji Narciarskiej w Rybnie

Na narty i snowboardy do Stacji Rybno koło Łomży

Stok narciarski w Rybnie czeka na mróz

Na narty i snowboardy do Stacji Rybno koło Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę