Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Trzy trasy śnieżne Rybna zapraszają na narty i snowboard

Główne zdjęcie
Sobotnie przedpołudnie

Stacja Narciarska Rybno uruchomiła ośnieżone stoki i wyciągi, dzięki czemu narciarze i miłośnicy jazdy deską snowboardową mają gdzie szusować od 11. grudnia 2021. Dzięki niskim temperaturom sprzed miesiąca można było ponaśnieżać trasy zjazdowe, które dzielnie wytrzymały nawet padające prawie dniami i nocami deszcze od sylwestra sprzed tygodnia.

Jak poinformował nas w piątek, 7. stycznia 2022, Damian Jankowski, 33-letni przedstawiciel Stacji Narciarskiej Rybno, od dnia otwarcia sezonu narciarskiego 2021/2022 zainteresowanie rozrywką i rekreacją na świeżym powietrzu jest spore. Przerwę techniczną zrobiono tylko w środę, 5. stycznia, żeby poprawić stan tras na stoku Rybno przed spodziewanymi tłumami w wolny czwartek, w święto Trzech Króli. Przewidywania co do znacznie większej frekwencji się potwierdziły, podobnie jak i prognozy meteorologiczne zimą, zapowiadające opady śniegu i przymrozki z czwartku na piątek.

Zostały naśnieżone trzy trasy w środkowej części stoku - najkrótsza, dziecięca przy wyciągu 70 m oraz dwie trasy o wiele dłuższe - 400 m i 500 m, również z własnymi wyciągami. W weekend stok Rybno czynny jest od godz. 10. do 20.30. W tygodniu - od 14.30 do 20.30. Stok ma oświetlenie. Godzina jazdy kosztuje 50 zł - szczegółowy cennik na stronie: rybno.pl.

Na miejscu znajduje się wypożyczalnia nart i desek, butów, kasków i kijków. Można własne narty dać do naostrzenia i nasmarowania. Kto nie umie jeździć na nartach, może się nauczyć - telefony do instruktorów, z którymi należy zarezerwować termin, na stronie SN Rybno. Godzina lekcji w pojedynkę kosztuje 100 zł, a koszt zmniejsza się przy większej liczbie osób, co podano w cenniku.

W Rybnie działa bar: można zamówić ciepłe napoje, zjeść smaczną zupę i drugie danie dla nabrania siły w trakcie, przed powrotem lub do dalszej zabawy na świeżym powietrzu, czemu zima sprzyja.

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

 

Stok w Rybnie otwarty

Stok narciarski w Rybnie czeka na mróz

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę