Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Auto wypadło z drogi pod Łomżą

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w skarpę. Są utrudnienia na wjeździe do Łomży od Zambrowa. Ruch odbywa się wahadłowo.

Z informacji policji wynika, że około godziny 14:55 na DK63, na wysokości sadów przy Starej Łomży, auto wypadło z drogi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda z nieznanych z przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w skarpę i się odbił. Kierowca i pasażer oddalili się z miejsca i trwają ich poszukiwania. 

W tej chwili rozbite auto stoi na jezdni. Na miejscu radiowóz z włączonymi sygnałami świetlnymi zabezpiecza miejsce. Ruch odbywa się wahadłowo.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę