Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wojska Polskiego po wypadku zablokowana w kierunku centrum

Po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Spokojnej, gdzie osobówka zderzyła się z ciężarówką, zablokowany jest jeden pas ruchu. Samochody jadące w kierunku centrum policjanci kierują objazdem w ulicą Spokojną.

Około godziny 18. doszło do zderzenia osobowego audi z ciągnikiem siodłowym z cysterną. Z relacji świadka wynika, że kierujący audi jadąc ulicą Wojska Polskiego, skręcając w lewo w ulicę Spokojną, nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce jadącej od Ostrołęki i zderzył się z nią. Kierowca osobówki trafił do szpitala, ale wg świadka mógł być pod wpływem alkoholu. 

Wojska Polskiego między Spokojną a Sikorskiego w tej chwili jest zablokowana. Pojazdy jadące od Ostrołęki policja kieruje w ulicę Spokojną. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę