Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Helios wreszcie wystartuje w Łomży

Największa pod względem ilości polska sieć kin Helios wystartuje w Łomży. Nie wiadomo jakim filmem otworzy swoją historię w naszym mieście, ale wiadomo, że będzie to 28 października 2022 roku.

Od września 2021 roku na słupie przy Galerii Dworcowej wisi szyld Helios. Niestety obostrzenia Covid-19 i panująca niepewność czy po raz kolejny nie zamkną kin sprawiły, że inwestor powoli przygotowywał sale kinowe. Wreszcie prace zostały ukończone.

W pięciu klimatyzowanych salach dostępnych ma być w sumie 600 wygodnych foteli i podwójnych kanap. Za obraz odpowiedzialne będą najnowszej generacji projektory Christie oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D, a temu towarzyszyć będzie dźwięk cyfrowy DOLBY 7.1. Zapowiadany podwyższony standard  Helios Dream dostępny będzie w jednej tylko sali. Sieć zapowiada, że w kameralnej, komfortowej przestrzeni kinomani będą mogli oglądać filmy w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. 

Sale z nowoczesnym designem, mają być wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, nowoczesnym systemem dźwięku i obrazem w rozdzielczości 4K.

„Zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina – obiecuje sieć Helios. - Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera oraz Kultura Dostępna. Specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami”.

Wtorki mają mieć status Super, co oznacza seanse w cenie 14,90 zł. W pozostałe dni oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 4 dni przed planowanym przez Was seansem.

W środę, 26 października, na stronie kina ma pojawić się repertuar.

 

mm
śr, 19 października 2022 19:16
Data ostatniej edycji: śr, 19 października 2022 19:26:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę