Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Droga na Białystok zablokowana

W miejscowości Strękowa Góra, już w powiecie białostockim, BUS wpadł do rowu i dachował. Droga krajowa 64 jest w tym miejscu zablokowana całkowicie. Policja zaleca objazd.

Około godziny 19:40 na DK64, już za granicą powiatu łomżyńskiego, w rejonie Strękowej Góry doszło do wypadnięcia z drogi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem m-ki VW wjechał do rowu, a następnie dachował. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Okazało się że kierowca był nietrzeźwy. Na jezdni porozrzucane są różne przewożone elementy. 

Droga jest  zablokowana. 

Policja kieruje na objazdy. Dla pojazdów ciężarowych - przez m. Zambrów, natomiast pojazdy osobowe - kierowane są drogami lokalnymi. 

 

240206081801.gif
mm
pt, 07 października 2022 20:25
Data ostatniej edycji: pt, 07 października 2022 22:25:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę