Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Przyszpiliło kierowcę, a innym utrudniło dojazd

Potrzeba fizjologiczna tak przycisnęła kierowcę ciężarówki, że zatrzymał pojazd i skorzystał z... koła na środku drogi. Niepotrzebne zatrzymanie wzbudziło złość u niektórych kierowców. Sytuację uchwyciła jedna z pobliskich kamer.

Czwartek rano i długi sznur samochodów ciągnący ulicą Zjazd w stronę centrum Łomży. To czas, gdy wielu rodziców próbuje dowieść do szkoły swoje dzieci. Inni, jak Czytelnik 4lomza.pl,  spieszą się do pracy. Codzienny poranny szczyt komunikacyjny. Kierowca zwraca uwagę na przyczynę zatrzymania się całej kolumny pojazdów, śpieszących się ludźmi. Na wysokości WORD-u zatrzymuje się ciężarówka z której wysiada kierujący. Jak się okazuje to nie kwestia awarii czy zdarzenia drogowego, a potrzeba fizjologiczna. Ludzka rzecz. Nie mniej Czytelnik pyta dlaczego tu? Dlaczego konieczne zatrzymanie ruchu o tak newralgicznej porze. Kilkadziesiąt metrów wcześniej na wysokości MPWiK-u jest szersze utwardzone pobocze i tam, bez utrudniania życia innym mógł się zatrzymać. Poza tym potrzeba fizjologiczna raczej dawała o sobie znać wcześniej, więc główna ulica miasta nie jest do tego najlepszym miejscem.

Poniżej prezentujemy obraz z jednej  z kamer monitoringu WORD-u, która uchwyciła sytuację. Widać pojazdy jadące z centrum Łomży w kierunku Piątnicy, w drugą stronę wszystko stoi. Na obrazie z kamery widnieje data 2022-10-06 i godzina 8:22. Zdaniem Czytelnika było to rzeczywiście w czwartek rano, ale około 5 minut przed godziną 8. Tak czy inaczej, pozostali kierowcy zmuszeni do czekania niefrasobliwością kierowcy TIR-a byli niezadowoleni, a może i żywili o wiele „szczersze” uczucia. 

mm
pt, 07 października 2022 20:11
Data ostatniej edycji: pt, 07 października 2022 22:28:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę