Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Kolizja na wyjeździe na Ostrołękę

Samochód osobowy i ciężarówka zderzyły się w Janowie pod Łomżą. Zdarzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt z ludzi poważnie nie ucierpiał.

Na skrzyżowaniu drogi krajowej 61 z ulicą Słoneczną w Janowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że toyota jadąca od Łomży przy skręcaniu w lewo w ulicę Słoneczną prawdopodobnie zajechała drogę ciężarówce, co doprowadziło do zderzenia. Osobówka została odrzucona na barierki i stojący obok znak drogowy. Na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał. 

Przez pewien czas ruch odbywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma utrudnień, ale uszkodzona jest infrastruktura drogowa. Co istotne, ścięty jest znak stop, który stoi na ulicy Słonecznej.

 

Foto:
Foto:
Foto:
mm
cz, 06 października 2022 11:42
Data ostatniej edycji: cz, 06 października 2022 21:09:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę