Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Luksusowy samochód skradziony nocą w Łomży

Główne zdjęcie
Ulica Bursztynowa

Samochód osobowy marki Lexus został skradziony ostatniej nocy w Łomży. To 10 auto w tym roku, które znika z parkingu w naszym regionie.

Informację o skradzionym samochodzie policjanci otrzymali  50 minut po północy. Z parkingu przy ulicy Bursztynowej skradziono Lexusa RX z 2016 roku, którego wartość oszacowano na 300 tys. zł. 

Jak wynika z policyjnych statystyk, to już 10 kradzież samochodu na terenie KMP w Łomży w 2022 roku. Nieoficjalnie mówi się, że najczęściej takie auta lądują w dziuplach i są rozmontowywane na części. 

 

mm
cz, 06 października 2022 09:34
Data ostatniej edycji: cz, 06 października 2022 21:10:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę