Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pogoda na weekend

Główne zdjęcie
Łomża, 28 września 2022 roku

Pogodę w końcówce tygodnia kształtowały będą chłodne i mokre niże. Nadal będzie do nas napływało powietrze znad Atlantyku. W Łomży na alei Legionów zakwitły kasztany.

W sobotę Polska będzie pod wpływem zatoki głębokiego niżu znad Atlantyku, a na krańcach południowo-wschodnich będzie przebiegała strefa pofalowanego frontu atmosferycznego. Z południowego zachodu będzie napływać wilgotne powietrze polarne morskie, któremu towarzyszyć będzie spadek ciśnienia. W północno-wschodniej części kraju będziemy mieli zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami możliwe opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień około 14°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i południowy. 

W niedzielę będziemy w obszarze obniżonego ciśnienia, a z zachodu do Polski napływać będzie wilgotne powietrze polarne morskie. W regionie Łomży nadal spodziewane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w granicach 14°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. 

Początek nadchodzącego tygodnia podobny, a w drugiej połowie cieplej i więcej słońca. Temperatura pod koniec przyszłego tygodnia może sięgać 20°C.

mm
so, 01 października 2022 09:42
Data ostatniej edycji: so, 01 października 2022 09:45:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę