Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zamkną Poznańską

Od poniedziałku 3 października zostanie zamknięta ulica Poznańska. Dla ruchu tranzytowego miasto wytyczyło objazdy.

Ratusz poinformował w komunikacie, że PKP PLK planuje remont przejazdu kolejowo-drogowego linii kolejowej nr 49, przecinającego ulicę Poznańską w Łomży. Prace mają ruszyć 3 października br. i mają potrwać do 10 października. Realizacja wiąże się z tymczasową zmianą organizacji ruchu. Na czas prac przejazd kolejowo-drogowy zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. W związku z powyższym wyznaczono objazdy, w tym ruchu ciężkiego: aleją Legionów i dalej ulicami Pileckiego oraz Akademicką.

Początek roku akademickiego studentów ANS przywitają ryki silników i intensywny ruch.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę