Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kiedy sprawdzą się soczewki jednodniowe?

Kiedy sprawdza się soczewki jednodniowe? Chcesz kupić soczewki kontaktowe i zastanawiasz się, czy jednodniowe rozwiązania będą lepsze od – na przykład – miesięcznych? Jeśli tak, to dlaczego? Odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Dlaczego warto wybrać soczewki kontaktowe jednodniowe? Rozwiązanie to ma wiele zalet – o kilku z nich wspominamy w poniższym wpisie. W dalszej części artykułu omawiamy również rodzaje soczewek jednodniowych, jakie możesz znaleźć na rynku. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, zapraszamy do lektury już teraz!

Dlaczego warto wybrać soczewki kontaktowe jednodniowe?

Uważa się, że soczewki kontaktowe jednodniowe to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na pełnym komforcie i przede wszystkim najwyższej higienie, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Dostępne na stronie https://www.kontaktowe.pl/ jednodniowe soczewki należy wymieniać każdego dnia. Dzięki temu ryzyko wystąpienia infekcji jest praktycznie minimalne, co doceniają szczególnie osoby ze sporą wrażliwością oczu. Jednodniowe rozwiązania poleca się również alergikom. Dlaczego? Ponieważ jednodniowe soczewki kontaktowe po użyciu się wyrzuca – nie trzeba używać płynów dezynfekujących, co zmniejsza ryzyko pojawienia się jakiejkolwiek reakcji uczuleniowej.

A zatem do zalet soczewek kontaktowych jednodniowych zalicza się przede wszystkim brak konieczności pielęgnacji, wysoką higieniczność, dużą wygodę użytkowania oraz brak konieczności przechowywania ich w odpowiednich pojemnikach i używania płynów dezynfekujących. Jednodniowe rozwiązanie świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji – zarówno u osób, które prowadzą aktywny tryb życia, jak i u tych zainteresowanych, którzy chcą soczewki zakładać okazjonalnie. To aktualnie najtańsza opcja z tego względu, że nieodpieczętowane soczewki mają bardzo długą datę ważności. A to oznacza, że nie musisz nosić ich codziennie lub stosunkowo często, aby się nie zmarnowały, jak – na przykład – soczewki dwutygodniowe czy miesięczne. Jedno opakowanie do okazjonalnego noszenia wystarczy Ci na wiele miesięcy - a nawet i dłużej. 

Jakie są rodzaje soczewek jednodniowych?

Jakie rodzaje soczewek jednodniowych można znaleźć na rynku? Na przykład w ofercie na stronie www.kontaktowe.pl/69-soczewki-jednodniowe dostępne są rozwiązania do niemalże każdej popularnej wady wzroku. A zatem, jeśli masz krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm, gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Polecamy zwrócić szczególną uwagę na soczewki kontaktowe jednodniowe wyprodukowane z hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych materiałów. W przypadku tego pierwszego rozwiązania otrzymujesz jednodniowe soczewki kontaktowe charakteryzujące się wysokim nawodnieniem. Silokonowo-hydrożelowe soczewki natomiast wyróżniają się nieco wyższą tlenoprzepuszczalnością.

Potrzebujesz soczewek progresywnych? A może interesują Cię jednodniowe soczewki kontaktowe 0, dzięki którym zmienisz kolor swoich oczu? Tego rodzaju rozwiązania również są dostępne na polskim rynku. Jednodniowe szkła kontaktowe to dobry wybór dla tych, którzy zastanawiają się nad tym, aby wymienić okulary korekcyjne na coś wygodniejszego.

Sklep internetowy kontaktowe.pl

Adres firmy:

Jaworowa 9, 55-003 Nadolice Wielkie

Telefon:

+48 76 870 32 20

Strona WWW:

https://www.kontaktowe.pl/

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę